Season 2012 - 2013 DivisionTwo and Three Results

Week com 24th September

Div Two

Bucks CC B 7 (Whitehead 2, Bradbury 2, Greenham 2) - Sports F 3 (Willcocks 3, Green 0, Gibson 0)

Bucks CC C 5 (R Perry 2, Saunders 1, Hill 2) - Sports H 5 (Strong 0, Gerrans 1, Tennison 3)

Rivets A 7 (Harling 2, Willcocks 3, Masters 1) - Sports G 3 (Blind 2, Hardy 1, Carey 0)

Tring C 3 (Whitehead 2, Garlick 0, Chenkin 1) - Bucks CC D 7 (Payne 2, Gillett 3, Brown 1)

Tring D 0 (Unregistered, Lark, S Phillips) Rivets B 10 (Taylor, Hurkett, Bevan)

Week com 1st October

Div Two

Bucks CC D 5 (Gillett 3, Payne 1) - Rivets A 5 (Everest 1, Willcocks 1, Harling 0)

Rivets B 8 (Taylor 3, Bevan 1, Hurkett 3) - Bucks CC B 2 (Whitehead 0, Davies 1, Bradbury 1)

Sports F 4 (Gibson 0, Willcocks 2, Green 2) Brill A 6 (Fitsell 3, Wallis 1, Donlevy 1)

Sports G 4 (Blind 2, Hardy 0, Marlow 2) Tring D 6 (McCormack 2, George 1, Tipton 2)

Sports H 2 (Worrell 0, McCafferty 1, Strong 0) Tring C 8 (Hopkins 3, Whitehead 3, Garlick 1)

Week com 8th October

Div 2

Brill A 3 (Fitsell 2, Donlevy 1, Wallis 0) Rivets B 7 (Bevan 2, Hurkett 3, Taylor 1)

Bucks B 6 (Whitehead 2, Davies 2, Greenham 1) Sports G 4 (Blind 1, Hardy 1, Marlow 2)

Rivets A 3 (Willcocks 1, Entecott 0, Everest 2) Sports H 7 (Strong 1, Tennison 2, McCafferty 3)

Tring C 6 (Whitehead 3, Garlick 0, Hopkins 2) Bucks C 4 (Saunders 1, R Perry 1, Hill 2)

Tring D 5 (McCormack 2, Tipton 2, George 0) Bucks D 5 (Payne 2, Gillett 2, Brown 1)

Div 3

Longwick B 5 (Demagalski 1, Messenger 3, J Finch 0) Haddenham E 5 (Green 2, Furness 2, Fisher 1)

Elmhurst A 9 (Walton 3, Luck 3, Palmigiano 2) Rivets C 1 (Boswell 0, Linnell 0, Entecott 1)

Quainton D 6 (Unwin 3, Speck 1, P Ginger 2) Brill B 4 (Hawes 2, Nicholson 1, Moore 0)

Risborough A 8 (Stevens 3, Palmer 2, Fraser 2) Risborough B 2 (Cockton 2, Tisbury 0, Hayward 0)

Week com 15th October

Div 2

Bucks C 5 (R Perry 2, Hill 1, J Perry 1) Rivets A (Willcocks 2, Everest 3, Masters 0)

Bucks D 6 (Gillett 3, Brown 0, Payne 2) Bucks B 4 (S Brewer 1, Davies 2, Greenham 1)

Rivets B 8 (Taylor 2, Bevan 2, Hurkett 3) Sports F 2 (Gibson 0, Veragoo 0, Willcocks 2)

Sports G 2 (Blind 1, Hardy 0, Carey 1) Brill A (8 (Fitsell 3, Donlevy 2, Nicholson 2)

Sports H 3 (Gerrans 1, McCafferty 2, Strong 0) Tring D 7 (McCormack 2, George 2, Shackleton 2)

Div 3

Bucks E 3 (S Brewer 1, D Brewer 0, unregistered) Risborough A 6 (Stevens 2, Palmer 1)

Haddenham E 8 (Deaney 2, Furness 3, Fisher 2) Quainton D 2 (Unwin 2, P Ginger 0, Speck 0)

Risborough B 9 (Simpson 3, Cockton 3, Hayward 2) Elmhurst 1 (Walton 1, Brocklebank 0, Marchant 0)

Rivets C 3 (Entecott 1, Corcoran 1, Linnell 1) Longwick B (7 (Demagalski 3, Messenger 3, J Finch 0)

Week com 22nd October

Div 2

Brill A 8 (Fitsell 3, Turton 3, Donlevy 1) Bucks D 2 (Payne 1, Brown 0, Gillett 1)

Bucks B 7 (Whitehead 2, Greenham 2, Davies 2) Sports H 3 (McCafferty 2, Worrell 0, Gerrans 1)

Rivets A 4(Harling 0, Everest 3, Willcocks 1) Tring C 6 (Hopkins 1, Whitehead 2, Chenkin 2)

Sports F 7 (Willcocks 3, Gren 3, Veragoo 1) Sports G 3 (Blind 1, Hardy 1, Carey 0)

Tring D 5 (Shackleton 2, Lark 0, Tipton 2) Bucks C 5 (Saunders 1, J Perry 2, Hill 2)

Div 3

Elmhurst 6 (Luck 2, Hale 3, Palmigiano 1) Bucks E 4 (D Brewer 0, C Brewer 1, Hartnell 2)

Haddenham E 7 (Deaney 3, Furness 3, Fisher 0) Rivets C 3 (Boswell 1, Corcoran 1, Liddell 1)

Longwick B 0 (J Finch, Demagalski, R Finch) Risborough B 10 (Simpson 3, Cockton 3, Hayward 3)

Risborough A 5 (Witney 0, Fraser 2, Palmer 1, received 3) Brill B 5 (Hawes 2, Moore 2)

Week com 5th November

Div 2

Bucks CC C 5 (Hill 3, Saunders 1, J Perry 0) Bucks CC B 5 (Whitehead 2, Davies 2, S Brewer 1)

Bucks CC D 4 (Payne 2, Brown 0, Gillett 2) Sports F 6 (Green 1, Willcocks 2, Veragoo 2)

Sports G 0 (Blind, Hardy, Carey) Rivets B 10 (Taylor 3, Bevan 3, Hurkett 3)

Sports H 3 (Tennison 2, Gerrans 1, Strong 0) Brill A 7 (Donlevy 2, Hamilton 3, Wallis 1)

Tring C 5 (Garlick 0, Chenkin 1, Whitehead 3) Tring D 5 (McCormack 2, Lark 1, Tipton 2)

Div 3

Brill B 7 (Nicholson 3, Hawes 1, Moore 2) Elmhurst 3 (Walton 1, Buckland 0, Hale 2)

Bucks CC E 6 (S Brewer 2, R Brown 2, Hartnell 1) Longwick B 4 (Messenger 1, Walton 3, R Finch 0)

Quainton D 5 (Unwin 2, P Ginger 1, Speck 2) Risborough A 5 (Stevens 3, Witney 0, Palmer 1)

Risborough B 7 (Simpson 3, Hayward 3, Tisbury 0) Rivets C 3 (Corcoran 1, Entecott 1, Boswell 1)

Week com 12th November

Div 2

Brill A 10 Bucks CC C 0 (walkover to Brill. Bucks team got dates wrong)

Bucks CC B 4 (Whitehead 1, Greenham 0, Davies 3) Tring C 6 (Hopkins 2, Whitehead 2, Chenkin 1)

Rivets B 9 (Taylor 3, Bevan 2, Hurkett 3) Bucks CC D 1 (Puchooa 0, Brown 0, Gillett 1)

Sports F 8 (Willcocks 3, Green 2, Veragoo 2) Sports H 2 (Tennison 2, Worrell 0, Strong 0)

Tring D 3 (McCormack 1, Lark 1, George 1) Rivets A 7 (Everest 3, Harling 3, Masters 0)

Div 3

Elmhurst 4 (Luck 0, Hale 1, Palmigiano 0, walkover 3) Quainton D 6 (Unwin 3, P Ginger 2, unregistered player)

Haddenham E 6 (Tobin 1, Furness 3, Hearmon 1) Risborough B 4 (Simpson 2, Hayward 2, Tisbury 0)

Rivets C 5 (Boswell 1, Corcoran 2, Entecott 2) Bucks CC E 5 (C Brewer 1, S Brewer 3, D Brewer 0)

Longwick B 6 (Messenger 3, Demagalski 2, R Finch 0) Brill B 4 (Hawes 2, Brown 1, Moore 1)

week com 19th November

Div 2

Bucks CC C 6 (R Perry 2, Hill 2, J Perry 1) Sports F 4 (Gibson 1, Veragoo 0, Green 3)

Bucks CC D 7 (Payne 3, Brown 1, Gillett 3) Sports G 3 (Blind 1, Hardy 0, Marlow 1)

Rivets A 4 (Masters 0, Willcocks 0, Everest 3) Bucks CC B 6 (Whitehead 2, Davies 2, Greenham 2)

Sports H 1 (Strong 0, Gerrans 1, McCafferty 0) Rivets B 9 (Taylor 2, Hurkett 3, Bevan 3)

Tring C 4 (Whitehead 3, Garlick 1, Chenkin 0) Brill A 6 (Donlevy 2, Hamilton 2, Wallis 1)

Div 3

Brill B 9 (Nicholson 3, Hawes 3, Moore 2) Rivets C 1 (Corcoran 0, Boswell 0, Entecott 1)

Bucks CC E 7 (S Brewer 3, Hartnell 3, Paxton 0) Risborough B 3 (Simpson 1, Tisbury 1, Hayward 1)

Quainton D 7 (Unwin 3, M Ginger 1, P Ginger 2) Longwick B 3 (Messenger 2, Demagalski 1, R Finch 0)

Risborough A 6 (Fraser 1, Stewvens 3, Palmer 1) Haddenham E 4 (Deaney 2, Furness 2, Hearmon 0)

week com 26th November

Div 2

Brill A 8 (Donlevy 2, Turton 3, Wallis 2) Rivets A 2 (P Willcocks 0, Everest 2, Harling 0)

Bucks CC B 5 (Whitehead 1, Greenham 2, Davies 2) Tring D 5 (McCormack 2, Tipton 2, Lark 0)

Rivets B 9 (Taylor, Bevan, Hurkett - all 3) Bucks CC C (Saunders, Perry, Hill - all 0)

Sports F 6 (Willcocks 3, Green 2, Gibson 1) Tring C 4 (Hopkins 1, Chenkin 0, Garlick 2)

Sports G 1 (Blind, Marlow, Carey - all 0) Sports H 9 (Tennison, Strong, McCafferty - all 3)

Div 3

Elmhurst 3 (Berendt 1, Luck 1, Palmigiano 1) Risborough A 7 (Fraser 3, Witney 0, Stevens 3)

Haddenham E 5 (Tobin 1, Furness 3, Fisher 1) Bucks CC E 5 (S Brewer 2, Hartnell 2, Paxton 0)

Risborough B 3 (Simpson 3, Tisbury 0) Brill B 7 (Nicholson 2, Hawes 2, Moore 2)

Rivets C 2 (Enecott 2, Corcoran 0, Boswell 0) Quainton D 8 (Unwin 3, Speck 2, P Ginger 2)

Week com 3rd December

Div 2

Tring D 1 (George 0, Lark 0, McCormack 1) Brill A 9 (Fitsell 3, Donlevy 3, Wallis 2)

Rivets A 5 (Harling 2, Everest 2, Masters 0) Sports F 5 (J Willcocks 3, Veragoo 1, Green 1)

Tring C 2 (Whitehead 1, Garlick 0, Hopkins 0) Rivets B 8 (Taylor 3, Hurkett 3, Bevan 2)

Bucks CC C 9 (J Perry 2, Hill 3, Saunders 3) Sports G 1 (Carey 0, Hardy 0, Marlow 1)

Sports H 5 (McCafferty 2, Gerrans 1, Strong 2) Bucks CC D 5 (Payne 3, Gillett 1, P Brown 0)

Div 3

Elmhurst 4 Luck 1, Berendt 2, Brocklebank 1) Haddenham E 6 (Tobin 1, Fisher 1, Furness 3)

Risborough A 4 (Witney 1, Fraser 2, Palmer 1) Longwick B 6 (Messenger 2, R Finch 0, Walton 3)

Quainton D 7 (Unwin 3, P Ginger 2, Speck 1) Risborough B 3(Simpson 2, Tisbury 0, Hayward 1)

Brill B 4 (Nicholson 2, Hawes 1, Brown 1) Bucks CC E 6 (S Brewer 3, Hartnell 2, D Brewer 0)

Week com December 10th

Div 2

Brill A 9 (Fitsell 3, Hamilton 3, Turton 2) Bucks CC B 1 (Whitehead 0, Davies 0, Moore 1)

Bucks CC D 1 (P Brown 0, Gillett 0, Payne 1) Bucks CC C 9 (Saunders 3, Hill 3, R Perry 2)

Rivets B 10 (Taylor, Bevan, Hurkett all 3) Rivets A 0 (Harling, Willcocks, Masters all 0)

Sports F 3 (J Willcocks 2, Gibson 1, Veragoo 0) Tring D 7 (Shackleton 1, McCormack 3, Matt George 2)

Sports G 3 (Blind 1, Carey 1, Hardy 1) Tring C 7 (Hopkins 3, Whitehead 3, Chenkin 0)

Div 3

Bucks CC E 4 (Hartnell 2, R Brown 1, Paxton 0) Quainton D 6 (Unwin 3, Speck 1, M Ginger 2)

Haddenham E 8 (Tobin 1, Furness 3, Deaney 3) Brill B 2 (Nicholson 1, Hawes 1, S Brown 0)

Longwick B 7 (Messenger, R Finch, P Walton - all 2) Elmhurst 3 (K Walton 0, Hale 3, Baughan 0)

Rivets C 4 (Linnell 1, Entecott 1, Boswell 2) Risborough A 6 (Stevens 3, Witney 0, Palmer 2)

Easter Fixture brought forward

Div 2

 

Mid Season Break

 

Week com January 7th

Div Two

Bucks CC C 4 (Hill 2, J Perry 0, Saunders 1) Tring C 6 (Hopkins 2, G Whitehead 3, Garlick 1)

Sports H 8 (Strong 2, Gerrans 2, Tennison 3) Rivets A 2 (P Willcocks 0, Everest 2, Masters 0)

Bucks CC D 5 (Moore 1, Brown 0, Gillett 3) Tring D 5 (George 1, McCormack 2, Tipton 2)

Sports G 5 (Blind 2, Marlow 2, Hardy 0) Bucks CC B 5 (Davies 3, Moore 1, Greenham 1)

Rivets B 7 (Taylor 2, Bevan 1, Hurkett 3) Brill A 3 (Fitsell 0, Turton 2, Hamilton 1) played Feb 27th as venue not available.

Div Three

Brill B 3 (Nicholson 2, Hawes 1, Moore 0) Quainton D 7 (Unwin 3, M Ginger 2, P Ginger 1)

Risborough B 6 (Cockton 2, Tisbury 1, Simpson 2) Risborough A (Witney 0, Fraser 1, Stevens 3)

Rivets C 4 (Boswell 2, Corcoran 1, Entecott 1) Elmhurst 6 (Palmigiano 1, Luck 2, Walton 2)

Haddenham E 6 (Tobin 0, Furness 3, Deaney 2) Longwick B 4 (Messenger 2, Demagalski 1, Finch 1)

Week com January 14th

Div Two

Brill A v Sports G - result awaited

Bucks CC B 7 (Davies 2, Moore 1, Bradbury 1) Bucks CC D 3 (Gillett 2, Brown 0, 2 players)

Rivets A 7 (Harling 2, Everest 3, Masters 1) Bucks CC C 3 (Saunders 1, R Perry 2, J Perry 0)

Sports F 3 (J Willcocks 2, Green 1, S Hansell 0) Rivets B 7 (Taylor 2, Hurkett 3, Bevan 1)

Tring D 6 (McCormack 2, Lark 0, George 0, walkover 3) Sports H 4 (Tennison 2, McCafferty 2 - 2 players) - match postponed under Rule 8.13 (a) - arranged for weds 10th April

Dive Three

Elmhurst 8 (Luck 1, Palmigiani 2, Berendt 1) Risborough B 2 Tisbury 0, Hayward 2) - played 1st March under Rule 8.13 (c)

Longwick B 10 (Messenger, Demagalski, R Finch - all 3) Rivets C 0 (Boswell, Corcoran, Entecott - all 0)

Quainton D 7 (Unwin 3, M Ginger 3, P Ginger 1) Haddenham E 3 (Tobin 0, Deaney 1, Furness 1)

Risborough A 6 (Stevens 3, Palmer 1, J Witney 1) Bucks CC E 4 (S Brewer 2, Hartnell 2, Paxton 0)

Week Com January 28th

Div 2

Bucks CC C 7 (Hill 3, R Perry 1, Saunders 2) Tring D 3 (Tipton 2, Lark 0, Gerorge 1)

Bucks CC D v Brill A - result awaited

Sports G 4 (Blind 1, Marlow 2, Hardy 1) Sports F 6 (J Willcocks 3, Gibson 1, S Hansell 1) (played 23/1/2013)

Sports H 3 (McCafferty 1, Tennison 1, Strong 0) Bucks CC B 7 (Whitehead 1, Davies 3, Moore 3)

Tring C 7 (Whitehead 3, Chenkin 1, Hokins 2) Rivets A 3 (Harling 1, Everest 2, P Willcocks 0)

Div 3

Brill 8 (Hawes 3, Nicholson 2, S Brown 2) Risborough A 2 (Stevens 2, J Witney 0, Palmer 0)

Bucks CC E 9 (S Brewer 3, Puchooa 3, Hartnell 2) Elm1 (Walton 0, Berendt 0, Brocklebank 1)

Risborough B 4 (Simpson 2, Hayward 1, Tisbury 1) Longwick B 6 (Demagalski 2, Messenger 3, J Finch 0)

Rivets C 3 (Whitlock 1, Boswell 1, Entecott 1) Haddenham E 7 (Tobin 0,Deaney 3, Furness 3)

Week com February 4th

Div 2

Brill A 4 (Fitsell 3, Wallis 0, Donlevy 1) Sports H 6 (Tennison 2, Strong 1, McCafferty 2)

Bucks CC B 5 (Greenham 0, Bradbury 1, Davies 3) Bucks CC C 5 (R Perry 1, Hill 2, Saunders 2)

Rivets B 10 (Taylor, Bevan, Hurkett all 3) Sports G 0 (Blind, Hardy, Marlow all 0)

Sports F 5 (J Willcocks 2, Green 2, Gibson 1) Bucks CC D 5 (Payne 2, P Brown 0, Gillett 2)

Tring D 5 (McCormack 2, S Phillips 0, Shackleton 2) Tring C 5 (Chenkin 1, Garlick 2, Whitehead 2)

Div 3

Elmhurst 5 (Luck 1, Hale 3, Palmigiano 1) Brill B 5 (Hawes 2, Nicholson 2, Moore 0)

Longwick B 7 (Messenger1, Demagalski 1, R Finch 1 plus 3) Bucks CC E 3 (Paxton 0, Hartnell 3 - 2 players)

Risborough A 7 (Stevens 3, Fraser 2, Palmer 1) Quainton D 3 (Unwin 2, M Ginger1, P Ginger 0) - played Feb 27th - venue not available due to power problems

Rivets C 3 (Boswell, Whitlock, Entecott 0 + 3 conceded) Risborough B 7 (Cockton 3, Simpson 3 - 2 players)

Week com February 11th

Div 2

Bucks CC C 2 (Hill 1, J Perry 1, Saunders 0) Brill A 8 (Fitsell 3, Turton 3, Nicholson 1)

Bucks CC D 2 (Payne 1, Gillett 1 - two players) Rivets B 8 (Taylor 1, Hurkett 2, Bevan 1 - walkover 3)

Rivets A 5 (Harling 2, Everest 3, P Willcocks 0) v Tring D 5 (Shackleton 1, George 2, Tipton 1)

Sports H 7 (Strong 1, Gerrans 1, McCafferty 2 plus 3 walkover) Sports F 3 (S Hansell 1, J Willcocks 1 - 2 players)

Tring C 7 (Hopkins 2, Garlick 1, G Whitehead 3) Bucks CC B 3 ( B Whitehead 1, Moore 1, Davies 1) - played Tues Feb 26th

Div 3

Brill B 4 (Hawes 1, Nicholson 2, Creanga 0) Longwick B 6 (R Finch 1, Messenger 3, Demagalski 2)

Bucks CC E 9 (S Brewer 3, R Brown 3, Puchooa 2) Rivets C 1 (Boswell 0, Corcoran 0, Entecott 1)

Quainton D 6 (Unwin 3, P Ginger 2 - 2 players) Elmhurst 4 (K Walton 0, Hale 1, Marchant 0 +3 conceded)

Risborough B 3 (Cockton 1, Hayward 1, Tisbury 1) Haddenham E 7 (Deaney 3, Tobin 0, Furness 3)

Week com February 18th

Div 2

Brill A 6 (Fitsell 1, Wallis 1 plus 4 - only two players) Tring C 4 (Whitehead 1, Chenkin 0, Hopkins 0 plus 3); match played at Tring;  match terminated during fourth game due to venue unavailable - result is subject to review at end of season

Bucks CC B 5 (B Whitehead 1, Greenham 1, V Davies 3) Rivets A 5 (Harling 2, P Willcocks 2, Masters 0)

Rivets B 6 (Taylor 2, Bevan 1, Hurkett 3) Sports H 4 (Tennison 1, Strong 0, Gerrans 2)

Sports F 4 (J Willcocks 2, Gibson 1, S Hansell 0) Bucks CC C 6 (Saunders 1, J Perry 2, Hill 3) 

Sports G 3 (Blind 1, Marlow 1, Carey 1) Bucks CC D 7 (Payne 3, Gillett 3, P Brown 0)

Div 3

Haddenham E 5 (J Fisher 0, Tobin 1, Furness 3) Risborough A 5 (Fraser 2, Witney 1, Palmer 2)

Longwick B 4 (R Finch 0, Messenger 1, Demagalski 0 plus 3 walkover) Quainton D 6 (Unwin 3, P Ginger 2) two players

Risborough B 3 (Hayward 0, Simpson 1, Cockton 2) Bucks CC E 7 (S Brewer 3, Hartnell 1, R Brown 2)

Rivets C 2 (Boswell 2, Corcoran 0, Entecott 0) Brill B 8 (Nicholson 3, Hawes 2, Moore 2)

Week com March 4th

Div 2

Bucks CC C 0 (R Perry, Hill, Saunders all 0) Rivets B 10 (Taylor, Hurkett, Bevan all 3)

Rivets A 5 (Harling 1, Everest 3, Willcocks 1) Brill A 5 (Hamilton 2, Walis 1, Nicholson 1)

Sports H 8 (McCafferty 2, Gerrans 3, Strong 2) Sports G 2 (Blind 2, Hardy 0, Carey 0) - rearranged date

Tring C 7 (Hopkins 2, Chenkin 1, G Whitehead 3) Sports F 3 (J Willcocks 2, S Hansell 0, Gibson 1)

Tring D 9 (McCormack 3, Shackleton 2, Tipton 3) Bucks CC B 1 (Whitehead 0, Davies 0, Moore 1) - match postponed under Rule 8.13 (c) - rearranged for Monday April 15th

Div 3

Brill B 9 (Nicholson 3, Hawes 3, Moore 2) Risborough B 1 (Simpson 1, Tisbury 0, Hayward 0)

Bucks CC E 5 (Puchooa 2, Hartnell 2, D Brewer 1) Haddenham E 5 (Tobin 1, Deaney 3, Fisher 0)

Quainton D 7 (Unwin 2, P Ginger 1, M Ginger 3) Rivets C 3 (Boswell 2, Corcoran 0, Entecott 1)

Risborough A 7 (Fraser 1, Stevens 3, Palmer 1) Elmhurst 3 (Walton 0, Berendt 2, Hale 1)

Week com 11th March

Div 2

Brill A 9 (Hamilton 3, Turton 3, Wallis 2) Tring D 1 (Shackleton 0, Tipton 1, Lark 0)

Bucks CC D 4 (Payne 1, P Brown 0, Gillett 2) Sports H 6 (Tennison 2, Strong 1, Gerrans 3)

Rivets B 7 (Taylor, Bevan, Hurkett all 2) Tring C 3 (G Whitehead 3, Garlick 0, Hopkins 0)

Sports G 0 (Marlow, Hardy, Carey all 0) Bucks CC C 10 (Hill, Saunders, R Perry all 3)

Sports F 3 (Green 1, Gibson 1 - 2 players) Rivets A 7 (Harling 2, Everest 2, P Willcocks 0, walkover 3))

Div 3

Bucks CC E 9 (S Brewer 3, R Brown 2, Hartnell 3) Brill B 1 (Nicholson 1, Hawes 0, Moore 0)

Haddenham E 7 (Tobin 0, Deaney 3, Furness 3) Elmhurst 3 (Baughan, Marchant, Berendt all 1)

Longwick B 3 (Demagalski 1, R Finch 0, Messenger 2) Risborough A 7 (Stevens 3, J Witney 1, Fraser 2)

Risborough B 4 (Cockton 2, Simpson 1, Tisbury 0) Quainton D 6 (Unwin 3, M Ginger 2, P Ginger 1)

Week com 18th March

Div 2

Bucks CC B 5 (Whitehead 1, Greenham 1, Davies 0 +3 walkover)) Brill A 5 (Wallis 1, Hamilton 3 - 2 players)

Bucks CC C 6 (Payne 3, P Brown 0, Gillett 1) Bucks CC D 4 (R Perry 2, Hill 1, Saunders 2)

Rivets A 2 (Harling 1, Everest 1, Masters 0) Rivets B 8 (Taylor 3, Hurkett 3, Bevan 1)

Tring C 9 (Hopkins, G Whitehead, Garlick all 3) Sports G 1 (Blind, Hardy, Carey all 0)

Tring D 3 (Shackleton, Lark, Tipton all 1) Sports F 7 (J Willcocks 3, Green 1, Gibson 2)

Div 3 (Final week)

Brill B 5 (Hawes 2, S Brown 1, Moore 1) Haddenham E 5 (Furness 3, Tobin 0, Deaney 2)

Elmhurst 7 (Luck 2, Hale 2, Palmigiano 2) Longwick B 3 (Demagalski 0, P Walton 3, Finch 0)

Quainton D 5 (Unwin 2, M Ginger 1, Speck 1) Bucks CC E 5 (S Brewer 2, R Brown 1, Harnell 2)

Risborough A 8 (Palmer 2, Stevens 3, Fraser 2) Rivets C 2 (Boswell 0, Corcoran 0, Entecott 2)

Week com 25th March

Div 2

Bucks CC D 3 (P Brown 0, Gillett 3) two players Tring C 7 (G Whitehead 1, Garlick 1, Hopkins 1 plus 3 walkover) 

Rivets B 7 (Taylor 1, Bevan 2, Boswell 0 - 3 walkovers) Tring D 3 (Tipton 2, McCormack 1)

Sports F 4 (S Hansell 0, J Willcocks 3 two players) Bucks CC B 6 (B Whitehead 1, R Moore 1, Greenham 1, 3 walkovers)

Sports G 3 (Hardy 1, Marlow 2, Carey 0) Rivets A 7 (Harling 3, Everest 2, Willcocks 1)

Sports H 7 (McCafferty 2, Gerrans 2, Tennison 3) Bucks CC C 3 (Hill 1, J Perry 0, Saunders 1) - fixture brought forward

Week com 1st April (Final Week)

Div 2

Brill A 7 (Hamilton 3, Wallis 2, Nicholson 1) Sports F 3 (Willcocks 2, Gibson 1, B Green 0)

Bucks CC B 3 (Whitehead 1, Moore 1, Greenham 1) Rivets B 7 (Taylor 3, Boswell 0, Bevan 3)

Rivets A 3 (Harling 1, Everest 1, P Willcocks 0) Bucks CC D 7 (Gillett 3, Payne 3, P Brown 1)

Tring C 4 (G Whitehead 2, Chenkin 0, Hopkins 1) Sports H 6 (Strong 1, Tennison 2, Gerrans 3)

Tring D 9 (McCormack 3, Lark, 3 George 2) Sports G 1 (Carey 0, Hardy 0, Marlow 1)